Kolieska na paletový vozík

Na čo slúžia kolieska na paletový vozík?

Kolieska na paletový vozík nachádzajú svoje využitie v pri práci s paletovými vozíkmi na rozličných povrchoch. Kolieska na paletový vozík sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo dokázali zabezpečiť prácu v skladoch, dielňach, pracovných prevádzkach či všade tak, kde je potrebné využitie paletového vozíka.

Ako si vybrať vhodné kolieska na paletový vozík?

Kolieska na paletový vozík je potrebné vyberať najmä s ohľadom na budúce použitie. Paletové vozíky sú využívané na rozličných miestach, kde prichádzajú do kontaktu s rôznymi druhmi povrchov. Kolieska na paletový vozík musia byť preto prispôsobené konkrétnemu povrchu, ako napríklad guma, hliník, betón, dlažba, drevo či iné typy podlahových krytín. Výber je vhodné prispôsobiť tiež parametrom vozíka. Tu je potrebné zvážiť veľkosť vozíka, ako i jeho maximálnu hmotnosť a na základe týchto faktorov vybrať typ koliesok na paletový vozík, ako i ich vhodné množstvo.

Najpoužívanejšími typmi koliesok na paletový vozík sú polyamidové kolieska na paletový vozík, polyuretánové kolieska na paletový vozík, polyamidové kolieska s PU behúňom na paletový vozík či pogumované kolieska na paletový vozík, ktoré nájdete v našej širokej ponuke kolieska na paletové vozíky. Pozrite si tiež ponuku priemyselné kolieska, transportné kolieska, kolieska na lešenie či dopravníkových valcov a rôznu manipulačnú techniku pre vaše individuálne potreby.

pozývame vas do nášho Katalógu

Zaoberáme sa výrobou a predajom viac než 4000 druhov pojazdných kolies a kladiek s nosnosťou do 12 000 kg so širokým využitím. Našim zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu tovaru ako aj úroveň služieb, časovú promptnosť a flexibilitu.

Pohodlie pri ovládaní vozíka s kolieskami na paletový vozík

S kolieskami na paletový vozík z našej ponuky si môžete byť istí jednoduchou manipuláciou a bezproblémovým pohybom vozíka či jeho otáčaním do strán. Kolieska na paletový vozík sú vyrobené z odolných materiálov pričom vám radi poradíme s výberom vhodných koliesok pre vaše potreby a na druh pohybu, ako i prispôsobenie povrchovým možnostiam na mieste používania vozíka. Samozrejmosťou je i servis koliesok na paletový vozík, ktorý vám poskytneme pre nové i už použité kolieska. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Náš profesionálne školený personál je tu vždy pre vás. V našej ponuke nájdete i guličkové jednotky a transportné guličky Alwayse, ktorých výber prispôsobíme vašim nárokom.