Koliesko spol. s r.o.

Sme slovenská obchodno-výrobná spoločnosť, ktorej začiatky siahajú do roku 2006. Z malej rodinnej firmy sme sa postupne vypracovali na jednu z najväčších spoločností v segmente priemyselných koliesok a kladiek na domácom trhu.

Náš sortiment je od roku 2009 tvorený hlavne produktami nemeckej firmy BS Rollen GmbH. Dostupnosť ich obrovských skladových zásob nám umožnila skrátiť dodacie termíny a optimalizovať veľkoobchodné ceny. Takto vieme ponúknuť priemyselné kolieska, dopravné valce, manipulačné vozíky či výškovo-nastaviteľné stojany aj v prípade, že daný výrobok nie je momentálne dostupný na našom internom sklade.

V roku 2011 sme rozšírili naše produktové portfólio o guličkové jednotky firmy ALWAYSE z Veľkej Británie. Ide o výrobky najväčšieho svetového výrobcu v tomto segmete.

Pre obe firmy, BS Rollen GmbH aj ALWAYSE Engeneering Limited, pôsobíme ako výhradné zastúpenie na slovenskom trhu.

Svojim obchodným partnerom ponúkame poradenstvo a dokážeme vyskladať kolieska aj dopravníkové valčeky podľa presnej požiadavky, pričom možnosti sú takmer neobmedzené. Naše kolieska nájdu využitie vo všetkých odvetviach priemyslu a služieb – či už sa jedná o JIT vozíky v automobilkách, nákupné vozíky pred vašim najbližším supermarketom, paletové vozíky vo výrobných prevádzkach, nerezové vozíky v pekárňach alebo jednoduchý rudlík s nafukovacími kolieskami v dodávke najbližšieho kuriéra. Dnes Vás – našich verných zákazníkov – rátame na tisíce.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

pozývame vas do nášho Katalógu

Zaoberáme sa výrobou a predajom viac než 4000 druhov pojazdných kolies a kladiek s nosnosťou do 12 000 kg so širokým využitím. Našim zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu tovaru ako aj úroveň služieb, časovú promptnosť a flexibilitu.

Len so spoľahlivými priemyselnými kolieskami budete dlhodobo spokojní

S priemyselnými kolieskami z našej ponuky sa nemusíte obávať častých poškodení či rýchleho opotrebovania. Priemyselné kolieska sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečia ich dlhú životnosť. Rovnako ich nájdete v rôznych kategóriách podľa vašich individuálnych potrieb. Samozrejmosťou je i servis koliesok v prípade porúch či servis pre už použité kolieska. Radi vám pomôžeme s výberom priemyselných koliesok pre vaše potreby a s ich prispôsobením vašim zariadeniam. V našej ponuke nájdete okrem priemyselných koliesok i špecifické druhy koliesok, ako napríklad kolieska na lešenie, kolieska na paletový vozík, kolieska do vysokých teplôt, ale i ťažkotonážne kolieska či dopravníkové valce. Či už potrebujete kolieska alebo inú manipulačnú techniku, na nás sa môžete zakaždým obrátiť. Neváhajte nás kontaktovať.