Transportné guličky

Na čo slúžia transporné guličky?

Transporné guličky sú riešením v oblasti problematiky pri manipulácii s rôznymi materiálmi. Transporné guličky v podobe guľôčkových prepravných jednotiek umožňujú jednoduchý posun a otáčanie bremien v jednej rovine a v akomkoľvek smere. Transportné guličky Alwayse môžu byť ako transportné jednotky využité i ako transportné kolieska.

Ako si vybrať vhodné transporné guličky?

Transporné guličky je potrebné vyberať na základe budúceho využitia a potrieb manipulácie, ktorú majú transporné guličky zabezpečiť. Transporné guličky Alwayse sú vyrábané v rozličných prevedeniach a radia sa medzi svetovo najkvalitnejšie transporné guličky na trhu.

Transporné guličky v podobe guličkových jednotiek sú zložené z jednej väčšej nosnej gule, ktorá je uložená v sedle zloženom z menších guličiek. Sedlo, do ktorého je väčšia guľa umiestnená je vytvorené umiestnením guličiek do poguľatej misky z kalenej ocele. Vďaka tejto jedinečnej konštrukcii je transformované šmykové trenie na valivé trenie a tým je možné posúvať ťažké bremená do všetkých smerov so zapojením minimálnej sily. Transporné guličky sa postarajú o pohyb dopredu, dozadu, do strán či otočný a krúživý pohyb.

Transportné guličky Alwayse sú známkou kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Radi vám pomôžeme s výberom vhodných transporných guličiek pre vaše potreby a poskytneme bližšie informácie o ich akostnom používaní či využití ako náhrady za transportné kolieska. Pozrite si tiež našu ponuku špecifických koliesok, ako sú napríklad priemyselné kolieska, kolieska na lešenie, kolieska na paletový vozík či dopravníkové valce a rôznu manipulačnú techniku z našej ponuky.

pozývame vas do nášho Katalógu

Zaoberáme sa výrobou a predajom viac než 4000 druhov pojazdných kolies a kladiek s nosnosťou do 12 000 kg so širokým využitím. Našim zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu tovaru ako aj úroveň služieb, časovú promptnosť a flexibilitu.