Priemyselné kolieska

Na čo slúžia priemyselné kolieska?

Priemyselné kolieska sú využiteľné v rôznych oblastiach priemyslu. Nesklamú vás ani na miestach, kde je na ne kladená obzvlášť vysoká záťaž až do ich maximálnych individuálnych nosností. Priemyselné kolieska sú vyrábané v rozličných tvaroch tak, aby bolo možné ich všestranné využitie.

Ako si vybrať vhodné priemyselné kolieska?

Priemyselné kolieska je potrebné vyberať s ohľadom na špecifikáciu budúceho využitia. Priemyselné kolieska, podobne ako transportné kolieska či kolieska na nábytok, majú menšie rozmery a dokážu zabezpečiť pohyblivosť rozličných zariadení či predmetov. Pre priemysel je príznačná práca s vysokým zaťaženým a práve priemyselné kolieska sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo dokázali tejto požiadavke vyhovieť. S priemyselnými kolieskami je možné zabezpečiť pohyblivosť rôznych zariadení, ktoré je potrebné často presúvať či využívať na viacerých miestach bez toho, aby bola zapojená vonkajšia sila ďalšieho zariadenia. Priemyselné kolieska spoľahlivo zabezpečujú pohyb do všetkých strán a dokážu sa otáčať o celých 360 stupňov. Pohyb dopredu, dozadu, do strán či otáčanie je vďaka nim možné i pri veľkých či ťažkých zariadeniach a predmetoch.

Pri výbere priemyselných koliesok je potrebné zohľadniť viaceré parametre, podľa budúceho využitia koliesok a druhu práce, na ktorú budú používané. Zohľadniť je potrebné napríklad typ ložiska, behúň, disky koliesok, transportné jednotky či transportné guličky a mnohé iné parametre.

pozývame vas do nášho Katalógu

Zaoberáme sa výrobou a predajom viac než 4000 druhov pojazdných kolies a kladiek s nosnosťou do 12 000 kg so širokým využitím. Našim zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu tovaru ako aj úroveň služieb, časovú promptnosť a flexibilitu.

Len so spoľahlivými priemyselnými kolieskami budete dlhodobo spokojní

S priemyselnými kolieskami z našej ponuky sa nemusíte obávať častých poškodení či rýchleho opotrebovania. Priemyselné kolieska sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečia ich dlhú životnosť. Rovnako ich nájdete v rôznych kategóriách podľa vašich individuálnych potrieb. Samozrejmosťou je i servis koliesok v prípade porúch či servis pre už použité kolieska. Radi vám pomôžeme s výberom priemyselných koliesok pre vaše potreby a s ich prispôsobením vašim zariadeniam. V našej ponuke nájdete okrem priemyselných koliesok i špecifické druhy koliesok, ako napríklad kolieska na lešenie, kolieska na paletový vozík, kolieska do vysokých teplôt, ale i ťažkotonážne kolieska či dopravníkové valce. Či už potrebujete kolieska alebo inú manipulačnú techniku, na nás sa môžete zakaždým obrátiť. Neváhajte nás kontaktovať.